Zodiac Havuz Robotu | 0850 474 25 30

Zodiac Havuz Robotu

Serinletici bir içecek ve güzel bir kitap eşliğinde havuz başında dinlenmek gibisi yoktur. Bunun içinse temiz ve bakımlı bir havuz gereklidir. En temiz havuzlara sahip olmak için Zodiac Havuz Robotu ürünlerini tercih edebilirsiniz.

image 2 1
Zodiac Havuz Robotu

Havuz Temizleme Robotları Bütçe Dostudur

Başlangıçta robotik bir havuz temizleyicisi satın almak için para harcamanız gerekecek olsa da, ilk maliyetten daha ağır basabilecek uzun vadeli finansal faydalar vardır. Havuz Yapı Bahçe firmamızda satılan robotik havuz temizleyicileri, uzun vadede işletme maliyetlerinizi azaltabilen güç, su ve kimyasallardan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

image 2 2
Havuz Robotu
 • Güçten tasarruf edin:  Robotlar, havuzun filtreleme sisteminden bağımsız olarak çalışır, yani pompanızı çok daha düşük bir hızda çalıştırabilirsiniz.
 • Su tasarrufu:  Robotlar suyu kendileri filtreleyerek havuz filtreleme sistemindeki tıkanmayı azaltır ve bu da daha az geri yıkamaya eşit olabilir.
 • Kimyasallardan tasarruf edin:  Robotlar, havuzun filtreleme sisteminde depolamak yerine kiri ve pisliği temizler. Bu, suyun bulanıklaşması ve suyu yeniden dengelemek için kimyasalların kullanılması gerekmesi ihtimalinin daha az olduğu anlamına gelir.
image 2 3
Havuz Temizliği

Temizlik Robotu Kullanmanın Faydaları

Firmamızda satışı bulunan Zodiac Havuz Robotu havuzunuzu boyutlar için tarar veya haritalandırır ve önceden belirlenmiş çalışma süresi boyunca boyut havuzunuzu en iyi şekilde kapsayacak bir algoritma üzerinde çalışır. Robotik havuz temizleyiciniz tarafından toplanan artıklar, temizleyicinize bağlı olarak bir filtre torbası, sepet veya kartuş setinde toplanır.

Bununla birlikte, bir robotik havuz temizleyicisinin avantajları çoktur;

 1. Daha düşük enerji ve çalıştırma maliyetleri sağlar,
 2. Filtreleme sisteminizden bağımsız çalışır,
 3. Sıyırıcı kutunuzu, tasarlandığı şeyi yapması için açık bırakır,
 4. Kimyasal kullanımında azalma sağlar,
 5. Süper basit kurulum avantajları vardır,
 6. Düşük gürültü seviyesine sahiptirler,
 7. Eski elektrikli süpürgeniz gibi bir köşeye sıkışmaz,
 8. Emmeli temizleyiciden daha ince malzemeleri çeker,
 9. Harika ürün garantileri sunar.
image 2 4
Havuz Yapı Bahçe

Bu ve bunlar gibi birçok avantaja daha ulaşmak için Havuz Yapı Bahçe web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için deneyimli ve güler yüzlü ekibimize yukarıda da belirttiğimiz numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi