Hakkımızda

 

Amacımız, havuz deneyiminizi endişesiz ve sorunsuz hale getirmektir. Bu nedenle ekipmanlarımız, havuzunuzun pırıl pırıl temiz ve sorunsuz olmasını sağlamak için uzun süre dayanacak ve akıllıca çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

 

40 yılı aşkın bir süredir, ülke çapında son teknoloji, teknolojik olarak gelişmiş havuz ekipmanları üreterek havuz sahiplerinin havuz sahipliğinin keyfini çıkarmasına yardımcı oluyoruz. Sisteminizin tüm sezon boyunca maksimum verimlilikte çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz. Amacımız, günün sonunda tek endişenizin ekipmanınızı açıp kapatmak olmasıdır. İster mükemmel bir arka bahçe ortamı yaratmaya çalışın, ister kablosuz kontrollerin kolaylığıyla işletme ve bakım maliyetlerini azaltın, firmamızda sizin tek kaynaklı çözümünüzdür. Ürünlerimiz, teknolojik olarak gelişmiş pompalar, filtreler, ısıtıcılar, ısı pompaları, otomatik havuz temizleyicileri, aydınlatma, kontroller ve tuz klor jeneratörlerinden oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesini içerir – havuzunuzu en iyi durumda tutmak için birlikte çalışmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli bileşenler.

 

Havuz Yapı Bahçe firmamız, verimli, az bakım gerektiren ve yatırımınıza değer katan ürünler geliştirerek havuz sahipliği endişesini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

 

Vizyon

 

Açık hava ev yaşamının kalitesini artıran yüzme havuzları, sulama ve diğer ürünlerle ilgili tüm ürünleri içeren açık hava yaşam tarzı ürünlerinin ve ekipmanlarının dünya çapındaki en iyi distribütörü olmak ve müşterilerimize ve tedarikçilerimize istisnai değer sağlamak, çalışanlarımıza istisnai fırsatlar sunarken hissedarlarımız için istisnai getiri yaratmak firma olarak edindiğimiz ana misyonumuzdur.

 

Misyon

 

Her türlü yüzme havuzu servis, kurulum ve yenileme hizmetinde en iyisiyiz. Çok çeşitli havuz pompaları, filtreler, ısıtıcılar, temizleyiciler, astarlar, kapaklar ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır. Sizleri memnun etmek ve en iyi hizmeti sunmak tüm çalışanlarımızın önceliğidir. Biz sizin önde gelen yüzme havuzu üreticiniziz. Gelin web sitemizi ziyaret edin!