Havuz Yenileme | 0850 474 25 30

Havuz Yenileme

Halihazırda bir havuzunuz olması, havuzunuzu yenileyemeyeceğiniz veya herhangi bir sayıda etkileyici yeni özellik ekleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Yüzme Havuz Yenileme ve restorasyonu şunları içerebilir:

  • Özel aydınlatma,
  • Şelaleler, 
  • Kaplıcalar,
  • Özel kaya özellikleri ve çok daha fazlası.

Havuzunuza bir makyaj vermek, mülayim bir açık alan ile kendi özel tatil yeriniz arasındaki fark anlamına gelebilir.

image
Havuz Yenileme

Havuz Tadilatı ile Arka Bahçenizi Yükseltin

İster yüzey hasarını onarmak ister  eksiksiz bir havuz yenilemesi ile değişim yapmak isteyin, Havuz Yapı Bahçe firmamız size yardımcı olur. Hangi Havuz Yenileme projesini önerirseniz önerin, firmamızın sizlere sunduğu eşsiz havuzları, bölgedeki diğer tüm havuz yeniden modelleme şirketlerinden daha fazla seçeneğe sahiptir.

Sıva uzmanlığımıza ek olarak, karo ve çatı kaplama değişimi, güverte tadilatı, kaldırım taşları, beton ve özel su özelliklerinin yanı sıra kaya, duvar ve kaplama işleri de sunuyoruz.

image 1
Havuz Bakımı

Yenileme Sayesinde Konfora Ulaşın

Yüzme havuzları giderek daha fazla otomatik hale geliyor ve bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz! Su arıtma, temizlik, akıllı telefonla kontrol edilen ışıklar, isteğe bağlı su ısıtma. Hangi ekipmanı istersiniz? Ayrıca, düzenlemelere uymanızı sağlarken yürümeye başlayan çocukların güvenliğini garanti altına almak için size otomatik örtüler ve tüm çözümleri sunuyoruz.

  • Yüzme havuzunun şeklindeki değişiklik
  • Yüzme havuzlarının çevrelerine uyum sağlamasını seviyoruz
  • Otomatik yüzme havuzu filtrasyonu ve seçenekleri
  • Yüksek performanslı ve ekonomik ısı pompaları

Yüzme havuzu ayrıca suyla oynama ve formda kalma fırsatı sunar. Bir havuzu yenilerken, istediğiniz spor veya eğlence ekipmanını ekleyebilirsiniz. Karşı akım üniteleri, şelale özelliği, masajlı duş, jakuzi basamakları vs. Ya da belki bir spa !

image 2
Havuz Yenileme Hizmeti

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yenileme veya değiştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca yüzme havuzunun yapısı üzerinde çalışabilir ve basamaklar, batırılmış bir plaj veya sonsuzluk kenarı ekleyerek şeklini değiştirebiliriz. Ayrıca çevre düzenlemesi, yollar, dinlenme alanları, bitki örtüsü… yüzme havuzunuzu daha keyifli hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyle ilgileniyoruz.

Daha detaylı bilgilere ulaşmak veya aklınızdaki sorulara cevap bulmak istiyorsunuz Havuz Yapı Bahçe firmamızın deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi