Havuz Kış Bakım Kimyasalı | 0850 474 25 30

Havuz Kış Bakım Kimyasalı 

Yüzme havuzunuzu kışın zararlarından koruyarak yatırımlarınızı sürdürün. Soğuk  mevsimde havuzu kapatmanın, ekipmanın bakımını yapmanın ve Havuz Kış Bakım Kimyasalı ürünlerini dengelemenin önemi oldukça önemlidir.

image 5
Havuz Kış Bakım Kimyasalı

Kış Havuzu Kimyasalları

Çoğumuz kış için havuzumuzu tamamen boşaltmıyoruz, bu nedenle kimyasal olarak dengeli su temiz bir yüzme havuzunun anahtarıdır. Dengeli su yosunları, bakterileri, su hatlarını ve dekontaminasyonu önleyerek havuz sahipleri için açma işlemini çok daha kolay hale getirir. Havuzunuz kapalıyken havuz suyunuzu korumak için Havuz Yapı Bahçe firmamızın hazırladığı şu ipuçlarını izleyin:

  • Havuz kimyanızı kullanmadığınız zamanlarda iki ayda bir kontrol edin. Yanlış dengelenmiş havuz kimyası, yosun ve bakteri büyümesinin nedeni olabilir.
  • Önceki sezondaki tüm havuz kimyasallarını atın. Havuz Kış Bakım Kimyasalı ürünlerinin, güçlerini kaybettikleri için bir sonraki yıl için saklamak istemezsiniz.
  • Canlı olmayan kontaminasyonun parçalanmasına yardımcı olmak ve su hattı halkasının oluşmasını önlemek için bir enzim ürünü kullanın. Bu ürünü eklemek, sizi havuz karonuzu ovalamaktan veya havuzunuzu ilkbaharda açarken bitirmek zorunda kalmaktan kurtaracaktır.
  • Yüzme havuzunuzun kışın açık bırakıldığı daha sıcak bir iklimde yaşıyorsanız, havuzunuzun bakımı yine de önemlidir. Unutmayın, bu sıcak aylarda yüzeceğiniz sudur. Olası sağlık risklerinden kaçınmak için havuzunuzu temiz ve dekontamine tutmalısınız.
image 4
Havuz Yapı Bahçe

Havuzunuzun Kimyasallarını Dengeli Tutun

İdeal olarak, havuzunuzun kimyası kış boyunca mümkün olduğunca dengeli kalmalıdır. Her şeyi dengede tutmak, suyu haftada en az bir kez test ederek kolayca gerçekleştirilir.

Havuz kullanılmadığı ve su sirkülasyonu olmadığı sürece klor eklemeniz gerekme ihtimali düşüktür. Yine de, bir nedenden dolayı işler dengesiz hale gelebilir, bu nedenle kimyasal seviyeleri izlemek iyi bir fikirdir.

Deneyimli teknisyenlerimizi arayarak havuzunuzun kış boyunca pırıl pırıl olmasını sağlayın. Havuz suyunuzdaki kimyasalları dengeleyerek havuzunuzda lekeye neden olabilecek birikmelerin önüne geçiyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Deneyimli teknisyenlerimizi arayarak havuzunuzun kış boyunca pırıl pırıl olmasını sağlayın. Havuz suyunuzdaki kimyasalları dengeleyerek havuzunuzda lekeye neden olabilecek birikmelerin önüne geçiyoruz. Daha detaylı bilgi almak için Havuz Yapı Bahçe firmamızın deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile anında iletişime geçebilir, tüm havuz kimyasalları ve diğer ürünlerine en uygun fiyatlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi