Havuz Kimyasalları | 0532 720 48 24

Havuz Kimyasalları

Havuzunuzu yıl boyunca temiz ve güvenli tutacak çok çeşitli ve güvenilir Havuz Kimyasalları ve su arıtma ürünlerini çevrimiçi satın almanız için tedarik ediyoruz.

image 2
Havuz Kimyasalları

Yüzme Havuzu Kimyasalları Neden Önemlidir?

Havuzunuzun doğru kimyasal dengeye sahip olduğundan emin olmak, pompanızın veya ısıtma ünitelerinin ömrünü uzatmak ve herhangi bir hasarı önlemek için hayati önem taşır.

Kimyasal ve temizlik ürün yelpazesi, özellikle yaz aylarında oluşabilecek bakteri ve yosun sorunlarının üstesinden gelmek için kullanılan tüm temel yüzme havuzu kimyasalları olan klor, brom ve dezenfektanları içerir.

Sattığımız Havuz Kimyasalları, her ürünle birlikte verilen takip etmesi kolay talimatlarla havuzunuzu en iyi haline getirmek için tasarlanmıştır.

Yüzme Havuzları için Kimyasallar

Çalışmaya devam etmek için çok fazla bakım ve yardım gerektiren her havuzda, yüzme havuzu kimyasalları çok önemlidir.

Tipik olarak, her yer altı ve yer üstü havuz aynı kimyasal setine ihtiyaç duyacaktır, ancak ayrıntılar söz konusu olduğunda her havuz farklıdır. Çok fazla kimyasal kullanmak, pH seviyelerini veya alkaliniteyi yükselterek yeterince kullanmamak kadar tahriş edici veya zararlı olabilir.

Havuzunuzun suyunu, denenmiş ve gerçek test şeritleri yöntemiyle veya bir düğmeye basarak suyu birçok farklı kimyasal seviye için dijital olarak test eden daha yeni teknolojilerle test etmek önemlidir.

Genel olarak, havuz suyunuzu iyi durumda tutmak için aşağıdaki işlemlere ihtiyacınız olacaktır:

  • Klor veya brom,
  • Klor stabilizatörü,
  • Kalsiyum klorür,
  • Arıtıcı,
  • pH yükseltici ve düşürücü,
  • Toplam Alkalinite arttırıcı ve azaltıcı
  • Şok dozu.

Tüm bu kimyasallar kulağa bunaltıcı geliyorsa, içiniz rahat olsun, yüzme havuzunuz için ihtiyacınız olan kimyasallar Havuz Yapı Bahçe firmamızda en uygun fiyatlara satılmaktadır.

Bizim Ürünlerimize Güvenin

Yüzme havuzunda iyi vakit geçirdiğinizi hayal ettiğinizde, aklınıza dalış tahtaları, kaydıraklar, şişme oyuncaklar ve rahatlatıcı yüzen sandalyeler gelir, ancak hiç kimse havuz eğlencesinin en önemli parçasına çok fazla dikkat etmez: havuz kimyasalları .

Havuz kimyasallarının mükemmel karışımına sahip olmak, sıcak ve güneşli günlerde hayalini kurduğumuz mükemmel kristal berraklığında suyu sağlar.

Havuz kimyasalları, havuz suyunuzu kristal berraklığında ve yüzmek için güvenli tutmak için önemlidir. Bromdan klora, havuz şokundan yosun öldürücülere ve havuz arıtıcılarına kadar Havuz Yapı Bahçe firmamız, istediğinizi ve havuzunuzun ihtiyaçlarını karşılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi