Havuz Izgaraları | 0532 720 48 24

Havuz Izgaraları

Çarpıcı performans, dengeli tasarım ve üstün müşteri hizmetleri ile en iyi Havuz Izgaraları ürünlerini sunmayı taahhüt ediyoruz.

image 1
Havuz Izgaraları

Havuz Izgarası Ne İçin Kullanılır?

Izgaralar, havuz kenarındaki havuzdan taşan suyun etrafa yayılmasını engelleyen havuz malzemeleridir.

Havuz ızgaraları kalite, kullanım ömrü ve dayanıklılık açısından havuz seramik ızgara modellerinden çok daha üstündür.

Yüksek kaliteli hammaddeler ve farklı pişirme teknikleri ile hazırlanan havuz taşma ızgarası modellerimiz havuz başı ızgarası olarak kullanıma uygundur.

Havuz gider ızgaraları olarak da bilinen bu ürünlere Havuz Yapı Bahçe firmamızın ayrıcalığı ile sahip olabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Portatif ve şekillendirilebilir olduğundan farklı modellerde ve farklı ölçülerde ürettiğimiz havuz ızgarası ürünlerimiz havuzunuzun şekli ne olursa olsun tüm havuzlarda kullanılabilir.

Havuz Yapı Bahçe olarak ürettiğimiz havuz ızgaralarını diğer havuz ızgara modellerine göre daha avantajlı kılan birçok özelliği vardır:

  • Minimum su emme seviyesine sahiptir ve bu sayede bakteri üremesini engeller.
  • Yüksek sıcaklığa, dona ve iklim koşullarına dayanıklıdır.
  • Darbelere karşı dayanıklıdır ve kırılma durumunda oluşabilecek yaralanmaları önler.
  • Daha az ortak kullanım gerektirir ve özel yapısı sayesinde maliyet tasarrufu sağlar.
  • Özel tasarımı sayesinde döşeme kolaylığı sağlar ve zamandan tasarruf sağlar.
image 1 1
Yuvam Evden Eve Nakliyat

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Havuz Izgaraları ürünlerimiz, piyasada bulunan en kaliteli malzemeleri kullanarak gururla yapılmıştır. Deniz sınıfı paslanmaz çeliğimiz, havuzlarda bulunan sert kimyasallara dayanacak ve doğrudan güneşe maruz kalmaktan başarısız olmayacaktır, bu nedenle, yakın zamanda değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan uzun yıllar yüzme havuzu ızgaralarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Paslanmaz çelik ızgara hafiftir, tahliye ızgarasının çıkarılmasını kolaylaştırır ve temizlemeyi kolaylaştırır. Temiz bir ortamın keyfini çıkarabilmeniz için artan sıyırma performansı sayesinde yapraklar ve kalıntılar kolayca temizlenir. Havuz güverte tahliye kapaklarımızın her yönü, hangi tür yerde kullanmak isterseniz kullanın, maksimum etkinlik sağlamak için özenle tasarlanmıştır.

Ev tipi yüzme havuzlarından spor tesislerine ve su özelliklerine kadar, drenaj için havuz güverte ızgaralarımız ihtiyaçlarınıza göre tamamen özenle uyarlanabilir.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi