Havuz Isıtma Sistemleri | 0850 474 25 30

Havuz Isıtma Sistemleri

Yüzme sezonunu uzatmak mı istiyorsunuz? Doğru Havuz Isıtma Sistemleri ile havuzunuzun avantajlarından yılın büyük bir bölümünde yararlanabilirsiniz. Ayrıca havuz, evinize değer katan değerli bir yatırımsa, ısıtıcılı bir havuz bunu daha da fazla yapar.

image 3 3
Havuz Isı Sistemleri

Gece Yüzme Deneyimi

Isıtılmayan havuzlarda, su sıcaklığı hava sıcaklığındaki değişimlere bağlı olarak dalgalanır. Ancak ısıtmalı bir havuzda, hava sıcaklığı ne olursa olsun havuz sıcaklığı sabit kalabilir. Bu, sizin ve ailenizin sabahın erken saatlerinde yüzmekten veya akşamları havuz partilerinden keyif almanız durumunda kullanışlı olur.

Havuz Yapı Bahçe firmamızdan satın alacağınız bir havuz ısıtma pompası ile sıcacık bir havuzun tadını günün her saatinde çıkarabilirsiniz.

image 3 2
Havuz Isı Cihazları

Sağlığın Faydalarından Yararlanın

Yüzme, eklemleri yormayan, düşük etkili bir aerobik egzersizdir. Yaşınız ne olursa olsun bu sizin için iyi. Ek olarak, ısıtmalı bir havuzda egzersiz yapmak için yüzmek daha iyidir çünkü bazen soğuk suda meydana gelen sertlik, ağrı ve eklem ağrılarına karşı korur. Ilık su ayrıca ağrıyan kasları yatıştırır ve sakinleştirici bir rahatlama sağlar.

image 3 1
Havuz Isı Sistemi

Havuz Isıtıcı Çeşitleri

  • Elektrikli Isı Pompaları

Elektrikli ısı pompaları, hem soğuk hem de sıcak aylarda tutarlı sıcaklıklar sağlar. Ayrıca enerji verimlidirler.

  • Güneş Enerjili Isıtıcı

Bu, çevreyi korumanın ve uzun vadede tasarruf etmenin harika bir yoludur. Güneş enerjili ısıtıcılarda aylık yinelenen ödeme yoktur. Ayrıca sıcak yaz aylarında suyu soğutmaya yardımcı olabilecek seçenekler de var.

  • Doğal Gaz

Doğalgaz havuzları çabuk ısıtır. Isıtıcı bir süredir kapalıysa ve su soğuksa, doğal gazlı bir ısıtıcı suyu hızlı bir şekilde rahat bir yüzme sıcaklığına kadar ısıtır.

Bağımsız olarak, doğal gazlı ısıtıcılar, sık sık yüzmeyen ve kullanmak istediklerinde havuzlarını ısıtmanın hızlı bir yolunu arayan aileler arasında popülerdir.

image 3
Havuz Isı Pompası

Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz!

Artık bir havuz ısıtıcısına sahip olmanın faydalarının farkındasınız. Ailenizle kaliteli zaman geçirmek, yüzme sezonunuzu uzatmak ve sağlığınızı korumak, Havuz Isıtma Sistemleri ürünlerinin sizin için mükemmel bir çözüm olabilmesinin nedenlerinden sadece birkaçıdır.

Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilir, Havuz Yapı Bahçe firmamızın deneyimli ve güler yüzlü ekibine aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi