Havuz İçi Ekipmanları | 0532 720 48 24

Havuz İçi Ekipmanları

Havuz ekipmanı, pompaları, filtreleri, ısıtıcıları ve temizleyicileri ve ayrıca kimyasal besleyicileri ve tuz klor jeneratörlerini içerir. Havuz İçi Ekipmanları ürünlerinizin kalbinde havuz pompanız ve havuz filtreniz, havuz suyunuzu sirküle etmek ve temizlemek için önemli havuz donanımı firmamızda mevcuttur.

image 2
Havuz İçi Ekipmanları

Havuz İçi Ekipmanları Neleri İçerir?

Havuz Yapı Bahçe firmamızda havuzunuzu sığınağınız yapmak için ihtiyacınız olan en popüler havuz ekipmanları bulunur. Havuz üreticilerinin tüm en iyi markalarını taşırken, muazzam satın alma gücümüz sayesinde, fabrikadan yeni çıkmış yedek havuz bileşenlerini uygun fiyatlarla bulacaksınız.

En iyi havuz ekipmanını kurmak, havuzunuzun sorunsuz çalışacağını ve her sezon harika görüneceğini bilerek huzur getirecektir.

  1. Havuz Pompaları: En önemli ekipmanlardan biri havuz pompanızdır, çünkü su sistemin diğer bölümlerinden geçmeden işler hızla dağılmaya başlar. Pompalama ekipmanının tüm filtreleme ve sanitasyon sisteminiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.
  2. Havuz Filtreleri: Havuz suyunuzdaki milyonlarca görünür ve görünmez partikülü ortadan kaldıran bir havuz filtresi olmadan, havuzunuz hızla bulutlanır ve kısa süre sonra çok daha kötü hale gelir. Havuz ekipmanının ikinci en önemli parçası havuz filtrenizdir.
  3. Kimyasal Besleyiciler ve Arıtıcılar: Havuz suyunuza sürekli ve tutarlı bir dezenfektan akışı sağlamak, temiz ve berrak su sağlamak için çok önemlidir. Yüzme havuzu sanitasyon ekipmanında tablet klorlayıcılar, besleyiciler ve yüzdürücüler ve tuzlu su klor jeneratörleri bulunur.
  4. Havuz Temizleme Ekipmanı: Bazıları için olası bir diğer isteğe bağlı havuz ekipmanı öğesi, otomatik havuz temizleyicisidir. Ayrıca manuel havuz temizleme araçlarımız da var, ancak otomatik havuz elektrikli süpürgeleri için havuz sahipleri, robotik temizleyiciler, vakumlu temizleyiciler ve basınçlı havuz temizleyicileri arasında alışveriş yapmak için ekipman kategorisine bakıyor.
image 2
Havuz Ekipmanı

Neden Biz?

Bunun gibi Havuz İçi Ekipmanları ürünleri sürekli olarak kir, yaprak, böcek ve suda istemediğiniz her şeyi, örneğin yosun, bakteri ve filtrelenmemiş, sirküle edilmemiş ve arıtılmamış yüzme havuzlarında gelişebilen diğer mikropları toplar.

Havuz ekipmanı ürünlerimizden herhangi birinin değiştirilmesi veya takılmasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Havuz Yapı Bahçe firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi