Havuz Filtreleri | 0532 720 48 24

Havuz Filtreleri

Sıhhi bir yüzme havuzu etkili filtreleme gerektirir. Bu nedenle özel ihtiyaçlarınız için en iyi Havuz Filtreleri sistemlerini satıyoruz.

Yüzme havuzunuzu pırıl pırıl temiz tutmak için doğru havuz filtresini mi arıyorsunuz? Pek çok farklı türde havuz filtresi mevcut olduğundan, doğru olanı seçmek en hafif tabiriyle bunaltıcı olabilir. Ama stres yapmanıza gerek yok. Havuz Yapı Bahçe firmamızda istediğiniz türde bir filtre bulabilirsiniz.

image 1
Havuz Filtreleri

Kartuş Havuzu Filtresi

Kartuş havuz filtresi, spalar ve havuzlar söz konusu olduğunda popülerlik kazanmakta ve kapalı havuz sahipleri için de popüler bir seçim olmuştur. Bu özel kartuşun bakımı ve temizliği havuz sezonu boyunca kolaydır.

Kartuş filtreleme sistemi, suyu filtre membranlarından geçirerek, parçacıkları kartuş liflerinde yakalayarak ve temiz suyu havuza geri göndererek çalışır. Kartuş havuzu filtresi kullanmak için bazı yararlı ipuçları:

  • Bu filtre, çoğu filtreden daha fazla el emeği gerektirse de, uzun vadede buna değebilir.
  • Bu filtre, genel olarak enerji açısından en verimli seçimdir.
  • Kısa sürede pırıl pırıl temiz bir filtre için arıtıcılarımızdan birini düşünün.
  • Kartuş filtrenizin zaman içinde mümkün olan en az sayıda değiştirme ile uzun ömürlü olmasını sağlamak için, filtre odasını tıkayabilecek ek kalıntı, kir ve organik kalıntılar için havuz suyunuzu sürekli olarak kontrol etmeniz gerekir.
  • Bulanık su veya yosun oluşumu yaşıyorsanız, sorun çözülene kadar filtrenizi sürekli çalıştırmalısınız.
Havuz Filtreleri
Havuz Yapı Bahçe

Kum Filtreleri

Kum Havuz Filtreleri en ucuz havuz filtresi seçeneğidir ve ayrıca çok az bakım gerektirirler. Bunun yanı sıra bu tür filtrenin özellikleri şunlardır:

  • Kum filtresi de ‘geri yıkama’ gerektirir.
  • Kum yatağınızı temizlemek ve dezenfekte etmek için kum filtresi temizleyicisi kullanabilirsiniz.
  • Bakımlı bir kum filtresi uzun yıllar dayanır. Kumun kendisi, değiştirilmesi gerekmeden önce 7 yıla kadar dayanabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamızda havuzunuz için en kaliteli ve kullanışlı ürünleri satışa sunmaktayız. Uzun süreli kullanım için firmamızda satılan ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Havuz Yapı Bahçe firmamızın web sitesini ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler istiyorsanız yukarıda belirtilen numaradan, güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi