Havuz Dezenfeksiyon Ekipmanları

Havuz Dezenfeksiyon Ekipmanları

Yüzme sezonu geldiğinde ve havuzunuz yoğun bir şekilde kullanıldığında, aileniz ve misafirleriniz için temiz ve güvenli olmasını isteyeceksiniz. Bu nedenle en iyi Havuz Dezenfeksiyon Ekipmanları ürünlerini seçmelisiniz.

image 2 2
Havuz Dezenfeksiyonu

Temel Havuz Temizleme Ekipmanları

Bunlar, herhangi bir havuz sahibinin sahip olması gereken şeylerdir, elinizin altında yüksek kaliteli bir otomatik havuz temizleyicisi veya robotik havuz temizleyicisi olsa bile, bu küçük temizlikler için veya sadece istiyorsanız, her zaman elinizin altında bir dizi temel havuz ekipmanı olmalıdır. iyi bir egzersiz yapmak için! Havuz depo kulübenizde her zaman bulundurmanız gereken şeylerden bazıları şunlardır:

 1. Telepole: Bu, tüm temizleme ataşmanlarınızın tutacağı görevi görür. Havuzun etrafında dolaşmayı azaltmak için ihtiyacınız olan uzunluğa kadar uzanan kaliteli bir telepol alın.
 2. Esnek Vakum Başlıkları: Havuzu manuel olarak temizlemek ve havuz yüzeylerinize yapışmış tüm kir ve döküntüleri emmek için idealdir.
 3. Havuz Hortumları: Bunlar, temizlenen kir ve döküntüleri çekmek ve bunları havuzunuzun filtrelerine bırakmak için esnek vakum başlıklarınıza takılır.
 4. Yaprak Kepçeleri, Kürekler, Sıyırıcılar: Bu ürünleri havuzunuzdaki pislikleri çıkarmak için telepolünüze takın.
 5. Havuz Fırçaları: Havuz yüzeylerinizi kolayca fırçalamak için telepolünüze takın. Vakumlamadan önce havuz yüzeylerinizi fırçalamanız önerilir.
 6. Değiştirmeler ve Kam Setleri: Telepollerinizi hemen düzeltin! Telepolünüz bozulursa, yepyeni bir set almanıza gerek yok, telepol yedek parçalarımızla onarın!
image 2 3
Havuz Yapı Bahçe

Günlük Bakım İçin İpuçları

En kaliteli Havuz Dezenfeksiyon Ekipmanları ürünlerini seçtikten sonra bazı bakım önerilerini sizler için listeledik:

 • Su seviyesini kontrol edin
 • Filtreyi ve pompayı sızıntı, sistemdeki hava ve filtre basıncı açısından kontrol edin
 • pH ve kloru kontrol edin
 • Skimmer ve pompa sepetlerini kontrol edin ve boşaltın
 • Varsa otomatik havuz temizleyicisini kontrol edin
 • Çevredeki kapıları ve çitleri kontrol edin
image 2 4
Havuz Bakımı

Havuz sahibi olmanın verdiği keyif, heyecan ve uzun süredir kayıp olan akrabaların yanı sıra bakım zorlukları da var. Havuz sahibi olma deneyiminizi daha az zahmetli hale getirmek için birçok araç ve öğe mevcuttur.

image 2
Havuz Ürünleri

Otomatik bir temizleyiciniz olsa bile, bazı temel havuz temizleme ekipmanlarına ihtiyacınız olacaktır. Her havuz sahibi için teleskopik direkler, tarama ağları, havuz fırçaları ve bir test kiti gereklidir. Daha detaylı bilgiler için Havuz Yapı Bahçe firmamızın deneyimli ve kalifiyeli çalışanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi