BWT Havuz Robotu | 0850 474 25 30

BWT Havuz Robotu

Bir yüzme havuzunuz varsa, muhtemelen onu temizlemek için çok zaman harcarsınız (veya bunu sizin için yapması için birine ödeme yaparsınız). Bunun yerine bir BWT Havuz Robotu satın alarak bu işinizi oldukça kolay hale getirebilirsiniz.

image
BWT Havuz Robotu

Neden Bir Havuz Robotu Satın Almalısınız?

Her havuzda, yüzey kalıntılarını temizleyen ve ince parçacıkları filtrelemek ve temiz suyu geri döndürmek için kum, diyatomlu toprak veya başka bir madde kullanan bir filtre bulunur.

Ancak çoğu filtre, havuzunuzun zemininde ve duvarlarında biriken böcekler, yapraklar, kir ve diğer kalıntılarla ilgilenmez. Havuzun bu kısımlarını temizlemek için onları vakumlamanız gerekir.

Ne yazık ki, bu işlem havuzunuzun boyutuna bağlı olarak her hafta birkaç saat sürebilir. Havuz Yapı Bahçe firmamızın web sitesini ziyaret ederek en kaliteli ürünlere anında ulaşabilirsiniz.

image
Temizleme Robotu

Havuz Temizleme Robotu Kullanmanın Faydaları

Gelişmiş temizleyiciler, hassas bir özel temizleme döngüsü hesaplamak için havuzunuzun boyutlarını ve dış hatlarını öğrenmelerine olanak tanıyan haritalama teknolojisini entegre eder.

Havuzum için hangi havuz temizleyicisini almalıyım diye soruyorsanız BWT Havuz Robotu kullanmanın faydalarını sizler için sıraladık:

  • Üstün temizleme teknolojisine sahiptir.
  • Kullanımı kolaydır.
  • Gelişmiş filtreleme sistemine sahiptir.
  • Akıllı navigasyon özelliği vardır.
  • Verimli enerji kullanımı yapar.
  • Zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Bunun yanı sıra, havuz robotu kendi filtreleme sistemi vardır, yani pislikleri iç kartuşlarında toplarlar ve pompa sepetine ve ana filtreye pislik yüklemeden havuzunuzu temizleyebilirler.

Bakım maliyetleri düşüktür ve firmamızda satışı olan robot temizleyicilerinde ki onarımlar, ekstra gönül rahatlığı için genellikle cömert bir garanti kapsamındadır.

image 1
Havuz Robotu

Bir Robot Havuz Temizleyicisinde Nelere Bakmalı?

Akıllı robot havuz temizleyicileri tipik olarak gerçek robottan, her şeyi kontrol eden bir ana üniteden ve robotu ana üniteye bağlayan uzun su geçirmez bir veri kablosundan oluşur.

Ana ünite, temizleyiciyi günün belirli saatlerinde ve haftanın günlerinde çalışacak şekilde programlamanıza izin verir ve genellikle zemin ve duvarlar veya zemin, duvarlar ve su hattı gibi birden fazla temizleme seçeneği sunar. Su hattını temizleyen bir temizleyici, havuz kenarlarını fırçalamak için gereken süreyi büyük ölçüde azaltabilir veya ortadan kaldırabilir.

Havuz Yapı Bahçe firmamızda tüm bu özellikleri karşılayacak en kaliteli ve güvenilir ürünlere anında ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi