2023 Havuz Fiyatları – En Modern Havuzlar | 0850 474 25 30

2023 Havuz Fiyatları – En Modern Havuzlar

Yeni havuzunuzun arka bahçenizin merkezi olmasını istiyorsunuz. Modern havuzlar, güzelliği ve işlevselliği harmanlayan tasarımlara sahiptir. Eşsiz şekilleri, karoları ve ek su özellikleri ile modern havuzunuz aileniz ve arkadaşlarınız için mükemmel bir buluşma yeri olacaktır. En uygun 2023 Havuz Fiyatları seçeneklerimiz ile sizlere bunu sağlamaktayız.

image 14
Havuz Fiyatları

Modern Havuzun Zarif Özellikleri

En Modern Havuzlar, arka bahçenize bir unsurdan diğerine giden işlevsel ve doğal bir akış oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu, arka bahçenize güçlü bir birlik duygusu verir. Havuz Yapı Bahçe firmamızda en modern ve şık havuzlara ulaşmanız mümkündür.

image 15
2023 Havuz Fiyat

Havuz Stilleri

Modern havuzlar, ister küçük ister büyük olsun, her tür arka bahçeye uyacak şekilde inşa edilebilir. Açık hava mutfağı veya ateş çukuru gibi herhangi bir özel özelliği bozmadan mükemmel bir şekilde uyması için belirgin açılar veya güzel eğriler kullanılarak yapılabilirler. En Modern Havuzlar, ihtiyaçlarınıza ve arka bahçenizin manzarasına bağlı olarak aerodinamik veya asimetrik olabilir.

  • Aerodinamik havuzlar şık ve göze hoş geliyor. Basit görünseler de, bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmışlardır ve ev sahibine havuzla ilgilenmektense havuzun keyfini çıkarması için daha fazla zaman verir.
  • Asimetrik havuzlar, havuzunuza doğal bir su kütlesi görünümü vermek için çeşitli aralıklarla görünen eğrilere sahip, çarpıcı ve güzeldir. Çeşme veya taş işçiliği gibi güzel doğal unsurlarla birleştiğinde havuzunuz bir arka bahçe cenneti yaratabilir.
image 16
Modern Havuzlar

Yüzme Havuzlarının Maliyetleri: Dikkate Alınması Gereken Birkaç Şey

2023 Havuz Fiyatları seçeneklerinin maliyetini araştırırken dikkate alınması gereken iki şey vardır:

  • Havuzun ilk satın alma fiyatı
  • Havuzla ilişkili ömür boyu sahip olma maliyeti
image 17
Zarif Havuz

İlk olarak, her biri için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğine dair bir fikir edinmek için beton, vinil astar ve fiberglas havuzların ilk maliyeti oluşturur. Kullanılan malzeme, boyut ve diğer birçok şey havuz fiyatını değiştirmektedir.

Bu nedenle havuz fiyatları hakkında bilgi almak için Havuz Yapı Bahçe firmamızın güler yüzlü çalışanları ile anında iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Para Birimi